ürün kataloğu
   Ürün Kategorileri
Üretim

                                                 

                                           Ü R E T İ M   K A P A S İ T E S İ

 KARABULUT TEKSTİL  sektöre  atölye işletmesi olarak   başlamış ve kaliteli üretim başarısı ile günümüze taşımıştır. İçinde bulunduğumuz dönemde 300 adet personeli ve firmamıza bağlı olarak üretim yapan fason üretim işletmeleri ve fabrikaları bulunmaktadır. Firmamız ürünleri Pastal hazırlama, Kesim, Dikim, Kalite kontrol, Ütü, Paket ve işletme bünyesine aldığı hammaddeyi koli içinde sevk edecek hale gelmiştir.

 

                                                     

K e s i m

Otomatik serim makinesi ile 20 mt uzunluğundaki 3 adet kesim masasında günde 11.000 mt dokuma kumaş kesimi yapılabilmektedir.

 

D i k i m

Elektronik  ve otomatik dikiş makineleri ile ürün cinsine bağlı olarak  ayda yaklaşık  20.000 – 35.000 takım veya parça üretimi gerçekleşmektedir.

 

K a l i t e  K o n t r o l    &    Ü t ü  - P a k e t

Üretim sürecinde üründe oluşan hataları önlemek için ürün üretim aşamasına girmeden uygunluk testleri yapılarak üretime girer. Üretimin belli noktalarında kalite kontrol noktası oluşturarak ürünlerin bir üst kalite noktasına sağlıklı bir şekilde ulaşması sağlanır. Ürünler kalite testinden geçtikten sonra işletme bünyesinde bulunan 8 adet vakumlu paskara ütüleri ile ütüleri yapılıp paketlemeye sevk edilir. Paketlemesi yapılan ürünler kolilenerek müşteriye sevki veya ihracat için hazır hale getirilir.

Bize Yazın

Adınız :
Soyadınız :
E-Posta :
Mesajınız :
Kod :
   

İletişim

Adres : Güzelyurt Mah. 5785 Sk
No: 1/A MANİSA
Tel : 0(236) 236 33 70
Faks : 0(236) 236 33 71

   
   
info@karabuluttekstil.net
Karabulut Tekstil © 2014 • Tüm Hakları Saklıdır.